Bílé WC sedátko s praktickým zavíráním – Wenko Kos


Klasika je klasika

Bílé záchodové prkénko z kvalitního plastu je odolné a snadno se udržuje. Značka Wenko je autorem mnoha různých funkčních koupelnových doplňků, tak na ni můžete vsadit i při vybavování toalety.

Easy-Close systém

Systém Easy-Close je geniální vynález, který omezí partnerské hádky ohledně zvednutého záchodového prkénka na minimum. Stačí jen lehké pošťouchnutí a prkénko se samo a bez hluku sklopí. To znamená, že ani jednodenní hosté nebudou muset řešit, co s prkénkem, pokud nevědí, zda záchod je využitý nebo nikoliv.

Fix-Clip systém

Díky systému Fix-Clip lze celé sedátko jedním pohybem namontovat ale i sundat. Usnadňuje tak čištění a zlepšuje hygienu na toaletě. Díky nastavitelnému rozpětí pantů pasuje sedátko Wenko na všechny standardní rozměry záchodové mísy. Tento praktický systém má navíc další přínos – už žádná zbytečná hledání správného nářadí, potřebného na změnu sedátka či nakupování nových hmoždinek. Nyní je montáž téměř bezstarostná!

Kvalitní a praktický doplněk

Výhodou bílého WC sedátka Wenko Kos je jeho jednoduchost. Klasika však nemusí být nudná a nezajímavá. Wenko Kos je trefou do černého, pokud hledáte praktické, kvalitní a také estetické sedátko do vašeho záchodu. Je to nezbytnost pro každou toaletu a Wenko Kos vám bude sloužit mnoho let bez problémů.

Bílé WC sedátko s praktickým zavíráním Wenko Kos

Pokud si chcete pořídit bílé WC sedátko s praktickým zavíráním, můžete si ho zakoupit zde na stránkách Crosta.cz. Využijte výhodné nabídky na vánoční dárky pro vaše blízké a vybavte vaše toalety tím nejlepším.