Čas na domácí dekoraci: Bílá siluety ptáků v interiéru


Obohaťte váš interiér o novou minimalistickou sošku Siluett Bird

Siluett Bird je elegantní a dekorativní soška, která zaujme svojí jednoduchostí a originalitou. Tato minimalistická dekorace vám doplní každý interiér svým jemným a decentním vzhledem. Siluett Bird je inspirován přírodou a symbolizuje pozitivní energii, lásku, mír, svobodu a naději.

Siluett Bird

Soška ptáčka je navržena a vyrobena českou společností Time for home, jejíž produkty se vyznačují originalitou a kvalitou. Siluett Bird je vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost výrobku.

Dispozice

Siluett Bird je dostupný ve dvou velikostech:

  • Malý: výška 15 cm, délka 10 cm, šířka 5 cm
  • Velký: výška 20 cm, délka 15 cm, šířka 6 cm

Díky své velikosti a jednoduchému designu se Siluett Bird hodí do různých interiérů. Umístíte ji na nábytek, polici nebo okenní parapet. Soška je malá, ale výrazná a dokáže zaujmout svým jemným tvarem a minimalistickým designem. Určitě si najde své místo i v moderním bytě, starším domě, lázeňském apartmánu nebo kanceláři.

Siluett Bird v interiéru

Barevné varianty

Siluett Bird je k dispozici v těchto třech barevných provedeních:

  1. Bílá
  2. Černá
  3. Měděná

Každá z barev se hodí k různým stylům interiérů a lze je vzájemně kombinovat. Bílá barva dodá interiéru lehkost a svěžest, černá barva dodá interiéru eleganci a noblesu a měděná barva dodá interiéru teplý a luxusní vzhled. Vyberte si ten správný odstín, který dokáže zkrášlit váš domov nebo kancelář.

Nenechte si ujít tuto krásnou a originální dekoraci, kterou nabízí společnost Time for home. Více informací o Siluett Bird a možnosti zakoupení najdete na této stránce.

©2021 Time for home | Všechna práva vyhrazena