Černé jasanové křeslo Pedrali MALMÖ 295 pro špičkový komfort a design

Designové křeslo MALMO je vyrobeno z masivního jasanového dřeva. Jeho neotřelý design uchvátí i náročnější jedince. Křeslo má unikátní tvar, který vám zajistí pohodlné sezení i po delší dobu. Je ideální pro ty, kteří ocení nejenom kvalitu a design, ale i pohodlí a dokonalou ergonomii.

Nábytek, který dodá místnosti na eleganci

Černé jasanové křeslo Pedrali MALMÖ se hodí do každého interiéru. Křeslo působí velmi elegantně a může se stát ozdobou vaší obývací nebo pracovní místnosti. Díky svému netradičnímu tvaru vám poskytne kromě úžasného vzhledu také maximální pohodlí. Křeslo se dokonale hodí do moderních i klasických interiérů.

Černé jasanové křeslo Pedrali MALMÖ 295

Specifikace křesla Pedrali MALMÖ

Křeslo Pedrali MALMÖ je vyrobeno z kvalitního jasanového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost nábytku. Křeslo má rozměry 51 x 54 x 76 cm (šířka x hloubka x výška), sedák je vysoký 45 cm.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Výroba křesla probíhá pod přísnou kontrolou kvality, která zabezpečí, že křeslo bude splňovat náročné požadavky na dodržení standardů. Můžete si být jisti, že investujete do kvalitního, designového nábytku, který vám bude sloužit po mnoho let.

Detail černého jasanového křesla Pedrali MALMÖ 295

Také vy si přejete do svého domu přinést trochu luxusu, elegance a pohodlí? Pak neváhejte a pořiďte si černé jasanové křeslo Pedrali MALMÖ 295. Více informací o této krásné kousku nábytku najdete na stránkách Maliboo.cz.