Dopřejte svému dítěti pohodu a hru s dětským kobercem Universal Chinki Owl

Hledáte hravý kousek do dětského pokoje?

Pokud se chystáte zařizovat pokoj pro vaše nejmenší, určitě nezapomeňte na důležitý doplněk, kterým je koberce. Ideální volbou by mohl být dětský koberec Universal Chinki Owl. Tento kousek vám přinese nejen radost dětem, ale také praktickou výhodu, že se snadno udržuje v čistotě. V naší nabídce najdete koberce různých rozměrů, barev a motivů, takže si určitě vyberete ten svůj.

100% polypropylenu

Dětské koberce musí splnit náročné požadavky na hygienu a odolnost. Proto jsou vyráběny z kvalitních materiálů, jako je například 100% polypropylenu. To zaručuje, že koberec bude odolný vůči poškození a snadno se uklízí. Navíc, když bude dítě na koberci hrát, můžete být klidní – koberec je velmi pevný a neupadne a také se nemusíte bát, že by se vlákno koberce rozpadlo a tím se dítě nemohlo poranit.

Metoda heat-set frisé

Kromě kvalitního materiálu se pro výrobu koberce Universal Chinki Owl používá také metoda heat-set frisé. Jedná se o speciální zpracování vlákna tepelnou úpravou, což koberci dodává na kvalitě. Vzhled koberce je tak více atraktivní a barvy vyniknou díky této metodě intenzivnějším odstínem. Koberec vypadá velmi pěkně a určitě okouzlí nejen děti, ale i vás.

dětský koberec Universal Chinki Owl

Antistatický koberec

Vlastnost, kterou by neměl každý koberec mít. Dětské koberce ale ano. Antistatický koberec znamená, že se vlákna nebudou nabíjet statickou elektřinou. To znamená, že když budete s kobercem pracovat, nedochází k odlétávání a přilnutí prachu a zvířecích chlupů k vláknům. I toto je při úklidu velkou výhodou.

Zakoupit dětský koberec Universal Chinki Owl

Působivý vzhled, kvalitní materiál, antistatické vlastnosti – to jsou jen některé z charakteristik, které vás určitě přesvědčí, že dětský koberec Universal Chinki Owl je pro vaše nejmenší to pravé. Navíc jsme pro vás připravili skvělou akci – na tento koberec získáte slevu a stojí jen 949 Kč. Navštivte naše stránky na adrese https://www.esrom.cz/produkt/detsky-koberec-universal-chinki-owl-115-x-170-cm a dodělejte svému dítěti pohodový a hravý pokoj s kobercem Universal Chinki Owl.