Faro Best Friends 010 – nejlepší přátelé v období spánku

Nejnovější kolekce povlečení se vyznačuje originálním designem. Barvy přetrvávají i po mnoha vypráních. Je vyrobeno ze 100% bavlny nejvyšší kvality se zapínáním na zip.

Podívejte se i na další produkty ze série Best Friends.

Specifikace produktu:

  • Materiál: 100% bavlna
  • Prát: 40℃
  • Žehlit při maximální teplotě 200℃
  • Sušit při nízkých otáčkách
  • Velikost: 140x200cm + 70×90 cm

Obsahuje certifikát OEKO-TEX – mezinárodní testovací a certifikační systém pro textílie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Pokud hledáte kvalitní a hezké povlečení, nemusíte hledat dál. Faro Best Friends 010 je tu pro Vás. Všechny námi nabízené produkty jsou pečlivě vybírány tak, aby splňovaly požadavky na kvalitu i vzhled. A to se Best Friends 010 rozhodně podařilo.

Povlečení je vyrobeno z nejkvalitnější bavlny, což zajišťuje nejen vysokou kvalitu, ale také dobrou prodyšnost a schopnost odvádět vlhkost. Díky tomu se budete v noci cítit pohodlně a příjemně.

Kromě kvality je také design to, co na Best Friends 010 zaujme. Nápaditý motiv se třemi pejsky, kteří si spolu hrají, je velmi sympatický a rozhodně pobaví i dospělého člověka. Barvy jsou jasně vykreslené a vyniknou na každé posteli.

Pokud jste příznivcem kvality a designu, určitě se vám Best Friends 010 bude líbit. A pokud si nejste jisti, zda je toto povlečení to pravé pro Vás, můžete se podívat také po dalších produktech ze série Best Friends.

Kvalita zpracování i design, to jsou hlavní atributy, které Faro Best Friends 010 splňuje. A když k tomu přidáme ještě fakt, že povlečení je snadno udržovatelné a má garantovanou kvalitu i po několika vypráních, stává se Best Friends 010 skutečně vynikající volbou.

Objednat si můžete jednoduše na stránkách Isolund.cz.

Není čas spát, jsou tu přece nejlepší kamarádi – Faro Best Friends 010!

Faro Best Friends 010
Faro Best Friends 010