Jídelní židle Casarredo H-261 Bis v barvě krém/krém: recenze a specifikace


Elegantní židle pro pohodlné sezení

Jídelní židle Casarredo H-261 Bis je vynikající volbou, pokud hledáte židli, která vynikne svým designem a bude zároveň pohodlná. S prodlouženým opěradlem poskytuje židle pohodlí během jídla, ale také při delším sezení u stolu. Kovová konstrukce židle je lakovaná a čalounění vyrobeno z ekokůže.

Krémová barva pro univerzální použití

Jídelní židle Casarredo H-261 Bis je v barvě krém, která kombinuje eleganci s univerzálností. Tato barva bude skvěle vypadat s různými interiéry. Výška sedáku je 45 cm.

Židle pro různé prostory

Jídelní židle Casarredo H-261 Bis je ideální nejenom pro jídelnu, ale také pro zasedací místnost, čekárnu nebo kancelář. Tato židle se velmi dobře hodí ke stolům, které jsou k dispozici v naší nabídce.

Specifikace židle Casarredo H-261 Bis

  • Kovová konstrukce s lakovaným povrchem
  • Čalounění z ekokůže
  • Výška sedáku 45 cm
  • Barva krém/krém
  • Ideální pro jídelny, zasedací místnosti, čekárny, kanceláře

Koupit židli Casarredo H-261 Bis v krémové barvě

Potřebujete nové židle do svého domu či firmy? Navštivte naši stránku a objevte širokou nabídku jídelních židlí. Mezi proslulými značkami najdete i Casarredo H-261 Bis v krémové barvě. Klikněte zde pro objednání na stránkách Esrom.cz.

Objevování nových trendů v interiéru

V našem sortimentu najdete nejenom jídelní židle, ale také další nábytek a doplňky pro váš domov nebo kancelář. Sledujeme nové trendy a snažíme se nabízet pouze kvalitní produkty od renomovaných značek.

Jídelní židle Casarredo H-261 Bis v krémové barvě