KARE Design Svícen Glory 35cm – Stylová dekorace pro váš interiér


KARE DESIGN Svícen Glory 35cm:

Když se večery prodlouží a chcete si vytvořit příjemnou atmosféru se zapálenou svíčkou, potřebujete svícen, který vašemu domovu zajistí ochranu proti požáru.

Svícen Glory je vysoký 35 cm a čajová svíčka je v něm bezpečně uložena do skla. Velký svícen je ručně vyroben z foukaného skla v čirém provedení. Díky ruční výrobě je každý kus naprosto jedinečný a bude skvělou ozdobou moderních i stylových interiérů.

KARE Design Svícen Glory 35cm je něco, co určitě neunikne pozornosti návštěvníků vašeho domu. Jeho moderní vzhled v kombinaci s jedinečností každého kusu je zaručeně dokonalou volbou pro všechny, kdo chtějí vnést do svých interiérů originální prvky.

K dispozici jsou také další svícny ze stejné kolekce, které mají různé velikosti a můžete je spolu kombinovat. A to ještě není všechno! Pokud si objednáte tento svícen nyní, můžete získat zajímavou slevu.

Zajímá vás tento svícen? Můžete si ho objednat přímo na stránkách nabytekted.cz za skvělou cenu!

Navzdory svému modernímu stylu si tento svícen zachovává elegantní a vkusný vzhled. Pokud hledáte vhodnou dekoraci pro svůj interiér, pak jistě není třeba hledat dále – KARE Design Svícen Glory 35cm je pro vás tím správným řešením.

Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s KARE Design Svícen Glory 35cm – stylovou a zároveň bezpečnou dekorací pro váš interiér!

Svícen Glory

Napovíme vám tajemství – pokud si pořídíte větší svícen Glory a menší varianty z této kolekce, můžete je postavit vedle sebe a získat tak elegantní řadu svící, která bude na vašem stole nebo polici působit ohromujícím dojmem.

Svícny z kolekce Glory

Vyzkoušejte originální stylovou dekoraci pro váš domov s KARE Design Svícen Glory 35cm. Zaručeně nebudete litovat!