Kovová dekorace pivní lahve – novinka od Hanah Home v měděné barvě s výškou 38 cm

Kovové dekorace spojí elegantní zpracování a originální styl. Tento nový produkt od Hanah Home představuje zajímavý prvek, který do vašeho domova vnese moderní nádech. Kovová dekorace pivní lahve je nejen krásnou ozdobou na vaší poličce, ale také praktickým pomůckou na vašich party.

Popis produktu

Materiál

  • Kov o tloušťce 1,5 mm
  • Podstavec: dřevo o tloušťce 4 cm

Rozměry

  • Výška: 38 cm
  • Šířka: 33 cm
  • Hloubka: 4 cm

Využití

Tato dekorace představuje jak vtipný, tak i výrazný a zajímavý prvek, který si získá vaši pozornost. Kovová dekorace pivní lahve může být využita k okořenění vaší domácí barové linky, jako výrazná ozdoba vaší obývací místnosti, nebo jako nápaditý a neobvyklý dárek pro milovníky piva. Protože kdo by si nepřál mít lahvičku svého oblíbeného piva jako dekoraci na poličce?

Baví-li vás nekonvenční nápady, rozhodně byste si tento produkt neměli nechat ujít. Kovová dekorace Beer je vyráběna ze silného kovu o tloušťce 1,5 mm, takže ji můžete položit bez obav na vaši polici, bez strachu, že by se mohla rozbít. Podstavec je vyroben z dřeva, který zajišťuje stabilitu a pevnost celé konstrukce. Dřevěný podstavec také slouží jako kontrast k měděnému kovu, díky čemuž vynikne krása celé dekorace pivní lahve ještě více.

Vyberte si svůj osobitý styl a vytvořte postavu, která vás představí. Kovová dekorace pivní lahve Beer od Hanah Home skvěle zapadne do systému domova opravdu do všech designových stylů. Ať už patříte mezi milovníky klasického stylu nebo do minimalistického přístupu, tohle stylové zboží vás určitě nezklame.

Klikněte zde a prohlédněte si tento krásný kousek a objednejte si ji.

Závěr

V posledních letech se velmi zvyšuje trend zkoumání různých materiálů a objevování nových a originálních výrobků pro dekorace do domova. Hanah Home se této výzvě nevyhla a přináší na trh jedinečné kovové dekorace pivní lahve a další spousta stylových kousků. To vše v kvalitním zpracování za velmi rozumné ceny. Kovová dekorace pivní lahve od Hanah Home se máme opravdu na co těšit. Tak na zdraví!