Lustr CAPRAZ – nádherný design s ořechem černou barvou

Na řetězech visící lustr CAPRAZ je tvořen dřevěnou ohrádkou vyplétanou motouzem, která vězní pět žárovek.

Krása v detailu

Jemně zpracované detaily a precizní provedení dělají z tohoto lustu nejen funkční prvek, ale také jedinečný kus designového nábytku do každého interiéru. Každý kousek dřeva je pečlivě vybrán tak, aby nepřehlušil celkový dojem a vytvořil harmonický celek. Díky použití ořechové dýhy v kombinaci s černou barvou, je tento lustr skvělým doplňkem do každé moderní domácnosti.

Lustr CAPRAZ

Použití

Lustr CAPRAZ se bude hodit do obývacího pokoje, kuchyně nebo ložnice. Díky jednoduchému provedení se velmi snadno sladí s ostatním nábytkem v místnosti. Více informací o tomto produktu naleznete na srovnavacnabytku.cz, kde si můžete prohlédnout i jiné designové kousky.

Lustr CAPRAZ detail

Závěr

Pokud hledáte nádherný kus nábytku, který udělá z vašeho interiéru unikátní prostory, rozhodně si zamilujete lustr CAPRAZ. Svým jedinečným designem a použitím kvalitních materiálů se jedná o prvek, který rozhodně stojí za to pořídit. A pokud hledáte další inspiraci, mrkněte na srovnavacnabytku.cz, kde naleznete další tipy na designové kousky do vašeho domova.