Marama – eleganční stolní svítidlo s E27 paticí, rozměry 16,5/31 cm


Marama – eleganční stolní svítidlo s E27 paticí

Popis svítidla

Svítidlo Marama je moderní kus nábytku, který působí elegantně a vkusně. Je určeno pro každý interiér, kde hledáte něco výrazného a přitom decentního.

Specifikace

Typ patice

Svítidlo je vybaveno E27 paticí, díky čemuž je možné využít široké spektrum žárovek s touto paticí. Vyberte si takovou žárovku, která bude nejenom svítit, ale bude i krásně vypadat.

Barvy svítidla

Marama je k dispozici v nádherné černé barvě s detaily zlata. Kombinace těchto barev dodává svítidlu luxusní vzhled a bude slušet do jakéhokoliv interiéru.

Rozměry

Průměr svítidla je 16,5 cm a jeho výška dosahuje 31 cm. Tyto rozměry jsou dostačující pro stolní svítidlo, které bude přitom dostatečně výrazné a bude plnit svou účelovost.

Žárovka

Svítidlo je prodáváno bez žárovky. Je třeba vybrat takovou variantu, která bude mít výkon nejvýše 40W. Díky tomu bude světlo dostatečně jasné, avšak zároveň nevysoké spotřeby.

Kde koupit

Pokud si chcete svítidlo Marama pořídit, můžete ho zakoupit na této stránce: Marama stolní svítidlo.

Proč si pořídit svítidlo Marama

Existuje mnoho důvodů, proč si pořídit právě toto svítidlo. Za prvé je to jeho krásný design, který si získá pozornost každého návštěvníka. Za druhé jeho praktičnost – jednoduše ho umístíte na stůl a okamžitě získáte krásné, příjemné světlo.

Proč si neudělat radost a pořídit si nádherné stolní svítidlo Marama? Rozjasní prostor, zútulní ho a zároveň mu dodá nádech luxusu a vkusu.

Marama - stolní svítidlo

Pro vylepšení interiéru domova je Marama skvělou volbou. Díky kombinace barev se hodí do různých stylů interiéru a vytvoří tak dokonalou atmosféru. Vyberte si tu správnou žárovku a vaše svítidlo bude třpytit se plným leskem.