Moderní dávkovač mýdla Nimco Lada mosaz – recenze a vlastnosti


Dávkovač mýdla Nimco Lada mosaz

Krátká prezentace produktu

Dávkovač tekutého mýdla Nimco Lada mosaz je moderní a elegantní doplněk do každé koupelny či umývárny. Díky svému designu se hodí do jakéhokoli prostředí – od moderního hotelového pokoje až po rustikálně zařízenou chatu.

Vlastnosti dávkovače tekutého mýdla Nimco Lada mosaz

Design

Povrch dávkovače mýdla Nimco Lada mosaz je vyroben z kvalitního materiálu a vyhlazován do stínicích paprsků, díky čemuž získává elegantní staromosazný design.

Objem

Dávkovač tekutého mýdla je vyroben z keramiky a má objem 300 ml. Díky své velikosti zvládne hostit dostatečné množství mýdla, což je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro méně častější doplňování mýdla.

Materiál

Úchyt dávkovače mýdla Nimco Lada mosaz je vyroben z mosazi, což dodává celému produktu na eleganci a stylu. Pumpička na mýdlo je vyrobena z plastu, což vám zajistí snadné a pohodlné stisknutí mýdla.

Hygienické řešení

Dávkovač mýdla Nimco Lada mosaz má hygienické řešení, které brání šíření bakterií a snižuje náklady na nákup mýdla, protože více nedochází k plýtvání a nejste nuceni sachetky mýdla plnit do menších dávkovačů.

Závěr

Pokud hledáte moderní a elegantní dávkovač tekutého mýdla, který vám usnadní koupání a umytí rukou a zároveň vám poskytne spoustu výhod, dávkovač mýdla Nimco Lada mosaz je ideální volbou. Navíc je momentálně na slevě na stránkách Nábyteklevneji.cz.