Moderní designová jídelní židle s červenou látkovou sedací plochou od MICADONI COBRA


Cobra – židle pro vaše bydlení

Látková jídelní židle Cobra od značky MICADONI rozzáří každý interiér. Nejen že hravě zapadne k jídelnímu stolu ve vašem interiéru, perfektně se ale bude vyjímat i v moderní kavárně nebo v hotelových prostorech. Každého návštěvníka si získá jemným čalouněním s prošívanými detaily a zlatě lakovanou podnoží, která podtrhuje elegantnost sezení.

Stylovější než klasické jídelní židle?

Červená barva látkové sedací plochy navíc dodá židlím velmi stylový vzhled. Vybrat si je můžete z řady barevných provedení podle vlastních představ. Modrá, zelená, šedá, hnědá, béžová nebo černá – přesně takové, jaké chcete.

Jako stvořené pro každého

U jídelní židle je důležitou vlastností nejen to, aby byla stylová a vkusná, ale také aby byla pohodlná. A i v této oblasti se židle Cobra nezklamou. Její sedák a zádová část jsou ergonomicky navržené tak, aby se člověk i po delším sezení na židli necítil unavený či bolestivý.

Tipy na údržbu jídelní židle Cobra

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou.

Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Závěr

Látková jídelní židle Cobra od značky MICADONI nabízí skvělou kombinaci nadčasových prvků s moderním designem. Navíc je pohodlná, stylová a snadno se udržuje v perfektním stavu. Vyberte si z barevného provedení a obohaťte váš interiér o nový kousek! Navštivte stránku MICADONI COBRA a nechte se inspirovat.

červená látková jídelní židle od MICADONI COBRA
červená látková jídelní židle od MICADONI COBRA v kavárně