Moderní TV stolek Actona Katia – průhledné sklo o délce 120 cm

Tvůj obývací pokoj si zaslouží dokonalý nábytek. Stolek na TV se stal nedílnou součástí každé moderně vybavené domácnosti. Pokud hledáš něco výjimečného, neváhej a sáhni po modelu Actona Katia.

Dvě police nabízí dostatek prostoru pro uložení RTV techniky a dalších nezbytností

Vysoká kvalita materiálů, které byli použity, zajistí, že TV stolek bude vydržet mnoho let bez nutnosti jakéhokoliv výměny. Dvě police nabízí dostatek prostoru pro uložení všech potřebných přístrojů, zvukových systémů, knih a dekorativních prvků, které dotvoří dokonalou atmosféru pro sledování oblíbených filmů a seriálů.

Materiál polic: transparentní sklo

Hlavní dominantou tohoto TV stolku je bezesporu průhledné sklo, ze kterého byly police vytvořeny. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají svěží a moderní design. Díky křišťálovému sklu bude tento stůl dodávat do interiéru lehkost a vzdušnost.

Materiál podstavce: práškově lakovaný kov

Kromě průhledného skla, byl použit práškově lakovaný kov pro podstavec tohoto TV stolku. Prášková lakovaná povrchová úprava zabezpečuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození a nečistotám, která je v každé domácnosti běžná.

Styl glamour

Moderní design v kombinaci s křišťálovým sklem a lakovaným kovem dává TV stolku Actona Katia vynikající a exkluzivní vzhled. Tento nábytek dodá interiéru elegantní nádech a zářivou atmosféru, což je ideální volba pro ty, kteří se rádi obklopují luxusem.

Rozměry produktu:

– Výška: 32 cm
– Šířka: 120 cm
– Hloubka: 45 cm

Pokud jsi zvědavý na tento moderní TV stolek a chtěl by jsi ho prověřit detailněji, pak klikni na následující odkaz: Actona TV stolek Katia.

Actona TV stolek Katia

Zdroj: https://www.naradi-cz.cz/produkt/actona-tv-stolek-katia-rtv-120-cm-transparentni-sklo