Moderní zelená komoda Teulat Arista o šířce 110 cm


Kolekce Arista – originální a neméně praktická

Komoda Teulat Arista je nádherným solitérem pro váš obývací pokoj. Její zelená barva dodává prostoru svěžest a energii. Stane se středobodem vašeho bytu. Pozornost si zaslouží nejen díky svému designu, ale také díky své praktičnosti. Sirovina, z níž byla komoda vyrobena, se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností, takže se můžete těšit na její dlouhou životnost.

Komoda o šířce 110 cm disponuje dvěma zásuvkami, takže si v ní můžete uchovat mnoho různých drobností. Jeho velikost a praktičnost je ideální pro každého z nás.

Ohromující design s ohromující barvou

Výraznou vlastností této komody Teulat Arista je její nezaměnitelný vzhled. Je to v každém případě jedna z výjimečnějších komod, jaké jsme kdy viděli. Její design se vyznačuje mezi geometrickými tvary a kombinací barev.

Zelená barva, kterou byla komoda pokryta, je fantastickou volbou pro každého, kdo si chce do svého interiéru vnést něco originálního. Proto je nábytek Teulat Arista ideální volbou pro lidi, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového a nevšedního.

Nábytek od designové značky Teulat

Značka Teulat se vyvinula z dílny značky Marckeric, která se již po dobu 30 let věnuje výrobě kvalitního nábytku. Značka Marckeric si získala zákazníky svou vysokou kvalitou a profesionálním zpracováním. Značka Teulat, vycházející z jiné filozofie, se všeobecně zaměřuje na jednoduché geometrické linie, zajímavé barvy a minimalistický styl. Jeho výrobky reflektují nejen moderní umění a současné trendy, ale též se snaží nabídnout nábytky pro každého.

Všechny výrobky značky Teulat můžete poznat na první pohled. Vybírat můžete z desítek nádherného designu a zároveň si být jistý tím, že všechny produkty vyrábí z kvalitních materiálů, aby odbavily vysoké nároky, které si zákazníci na nábytek kladou. Proto je značka Teulat v oblasti designérského nábytku neobyčejně populární a její výrobky jsou oblíbené nejen mezi módním světem.

V pohodlném nákupu

Pokud si chcete tuto ohromující komodu koupit, můžete si ji objednat na stránkách firmy ESROM na https://www.esrom.cz/produkt/zelena-komoda-teulat-arista-sirka-110-cm-2.
V rámci nákupu na platformě ESROM získáte kupon na 10% slevu na svůj další nákup v e-shopu. Po zakoupení se vám komoda bude doručena do domu během 2 až 5 pracovních dnů.

ESROM nabízí nejen komodu Teulat Arista, ale také další výrobky z nabídky designové značky Teulat, stejně jako další značky. Pokud tedy hledáte něco originálního pro svůj domov, neváhejte a prozkoumejte široký sortiment, který pro vás ESROM připravila.

Výběrem nábytku od designové značky Teulat určitě neuděláte chybu. Ta je úspěšná nejen u nás, ale i v celé Evropě. Pokud chcete mít nábytek, o jakém se bude mluvit, značka Teulat je tou správnou volbou.