Orion Grilovací deska GRANDE – dokonalá volba pro grilování na vysoké úrovni!

Grilování patří mezi nejoblíbenější letní aktivity a pro dokonalý zážitek potřebujete pořádnou výbavu. Jedním z nezbytných pomocníků je grilovací deska – a právě Orion Grilovací deska GRANDE je tou správnou volbou pro grilování na vysoké úrovni.

Proč je Orion Grilovací deska GRANDE tak skvělá?

Deska na grilování s uchy má velmi kvalitní vroubkovaný nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT, na kterém připravíte výborné steaky s minimální spotřebou tuku. Grilovat můžete maso, zeleninu, ryby, uzeniny a vše ostatní, co vás napadne.

Velkou výhodou této desky je velikost. Rozměry jsou 35/43 x 27 x 4 cm, takže máte dostatek prostoru pro několik porcí najednou.

Materiál desky je hliník s vynikajícím nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT a s profilovaným dnem. Díky tomu jistě oceníte perfektně grilované ploché kousky masa i zeleniny.

Jak správně používat Orion Grilovací desku GRANDE?

Je důležité dodržovat několik jednoduchých pravidel, aby vám deska posloužila co nejdéle a co nejlépe. Nikdy nevkládejte grilovací desku přímo do plamenů ohně, mohlo by dojít k deformaci či jinému poškození výrobku. Desku umístěte nad plameny, popř. žhavé uhlí na grilu apod.

Nezapomínejte také na pravidelnou údržbu. Desku lze snadno vyčistit, pokud ji ihned po použití omýt horkou vodou s mýdlem. Na tvrdlé zbytky nechte působit silnější prostředek nebo speciální čistící prostředek na grilovací desky.

Chcete se stát profesionálním grilovacím šéfkuchařem? S Orion Grilovací deskou GRANDE na to máte skvělé předpoklady. Neotálejte a užijte si dokonalé grilování s kvalitními potřebami od BREGA.cz.

Zajímá vás Orion Grilovací deska GRANDE? Klikněte sem a objednejte si ji ještě dnes!

Orion Grilovací deska GRANDE

Snažili jsme se vám přiblížit, proč je Orion Grilovací deska GRANDE tou nejlepší volbou pro vaše grilování. Kvalitní materiál, velikost, perfektní povrch – to jsou jen některé ze vylepšení, které tato deska nabízí. Pokud tedy hledáte ten správný kousek pro dokonalé grilování, nemůžete udělat chybu s Orion Grilovací deskou GRANDE. Objednejte si ji ještě dnes na BREGA.cz!