Papírová váza Tana z kolekce Villa Collection – unikátní dekorace pro váš interiér

Tato dekorativní váza zkrášlí váš interiér nejen naplněná sušenými květy, ale i jen tak sama o sobě.

Vyrobena je z papíru, který je následně ručně ozdoben drobnými dekoracemi a ošetřen tmelem. Papír však nemusí být jen slabý a křehký – řemeslníci ho dokážou zpevnit a vytvořit z něj skvělou dekoraci.

Unikátní design pro váš interiér

Papírová váza Tana je zcela ručně vyráběna. Její unikátní design ji odlišuje od běžných váz a dodává vašemu interiéru úplně nový vzhled. S takovou dekorací určitě nebudete mít jako sousedi.

Pokud ji však chcete použít na živé květiny, je do jejího středu nutné vložit drobnou voděodolnou dózu. Tím zajistíte, že se papír nepoškodí a vaše květiny budou v perfektním stavu.

Kvalita ruční práce

Všechny produkty z Villa Collection jsou vyráběny ručně a s velkou péčí. Papírová váza Tana není výjimkou. Každá koupě této vázy je investicí do kvalitní a jedinečné dekorace.

Navíc, krásné dekorace z papíru nejsou jen pro jednorázové použití. S tou správnou péčí vám váza poslouží po mnoho let. Tak proč byste si nevylepšili interiér něčím skutečně unikátním?

Kde si můžete zakoupit papírovou vázu Tana?

Chcete-li si doplnit váš interiér o zajímavou dekoraci, můžete si papírovou vázu Tana zakoupit na Esrom.cz. Navštivte náš eshop a přidejte si trochu originality do svého bydlení.

Papírová váza Tana z kolekce Villa Collection

Vytvořte si prostředí, ve kterém se budete cítit dobře a příjemně. Papírová váza Tana je pro ty, kteří chtějí svůj interiér oživit něčím originálním a netradičním.

Zkrášlete svůj domov a vytvořte si prostor, který budete milovat. Papírová váza Tana z kolekce Villa Collection je pro ty, kteří se nebojí trochy extravagance.