REGÁL Xora v Sonoma dubu: praktický a stylový doplněk pro váš interiér

Tento regál Vás zaujme svojí jednoduchou elegancí. Nábytek o rozměrech cca 55 x 148 x 36 cm (Š x V x H) je proveden v dekoru dub sonoma. Do 5 otevřených přihrádek se 4 vkládacími policemi uložíte své knihy nebo oblíbené dekorační předměty. Vkusný a praktický regál!

Popis produktu

Regál Xora v Sonoma dubu je dokonalým doplňkem do každého moderního domova. Tento nábytek spojuje praktičnost s elegantním designem a skvěle se hodí pro ty, kteří chtějí vyzdobit svůj interiér moderním stylem. S rozměry cca 55 x 148 x 36 cm (Š x V x H), do 5 otevřených přihrádek se čtyřmi vkládacími policemi, bude tento regál ideálním místem pro uložení vašich oblíbených knih a dekoračních předmětů. Tento praktický a stylový doplněk je typ 205 – 4B-B55 v dekoru dub sonoma.

Využití regálu Xora v Sonoma dubu

Regál Xora v Sonoma dubu se hodí do každé místnosti vašeho domova. V obývacím pokoji může sloužit jako úložný prostor pro vaše oblíbené knihy nebo dekorační předměty. Do kanceláře pak můžete umístit pracovní dokumenty, knihy a další potřeby. Regál je také vhodným doplňkem do ložnice pro uložení oblečení nebo šperků. Regál je vkusným a praktickým doplňkem, který se skvěle hodí do každého interiéru.

Design a kvalita

Regál Xora v Sonoma dubu vyniká svojí jednoduchou elegancí a moderním designem. Nábytek je vyroben z dekoru dub sonoma, který mu dodává příjemný a přirozený vzhled. Regál je odolný díky použití kvalitních materiálů, takže si můžete být jisti, že vám bude sloužit po mnoho let. Regál Xora v Sonoma dubu je vkusným a praktickým doplňkem, který vám pomůže udržet vaše oblíbené knihy a dekorační předměty v bezpečí a zároveň jim dodá noblesu.

regál Xora v Sonoma dubu

Závěr

Regál Xora v Sonoma dubu je praktickým a stylovým doplňkem pro každý moderní domov. Nábytek má rozměry cca 55 x 148 x 36 cm (Š x V x H) a nabízí 5 otevřených přihrádek s 4 vkládacími policemi pro vaše oblíbené knihy nebo dekorační předměty. Regál je moderním a elegantním doplňkem vyrobeným z kvalitních materiálů a nabízí skvělý design. Navíc, pokud si jej objednáte na isolund.cz, můžete si být jisti, že získáte produkt, který splní vaše požadavky na kvalitu i design.