Sprchové dveře Roth Proxima Line v šířce 80 cm – recenze a hodnocení

Sprchové dveře Roth Proxima Line v šířce 80 cm jsou ideálním řešením pro každou koupelnu, která potřebuje moderní a funkční sprchový kout. Tyto dveře mají velmi moderní design a jsou vhodné pro koupelny v různých stylech.

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu

Je třeba si uvědomit, že tyto dveře jsou pouze jednou částí z celého sprchového koutu. Pokud chcete vytvořit kompletní sprchový kout, je nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Tato skutečnost by měla být zohledněna při výběru tohoto produktu.

Lesklý chrom a čiré sklo

Barvou profilů je lesklý chrom, což vypadá velmi moderně a elegantně. Výplň je z čirého skla bez jakéhokoliv dekoru, což vytváří pocit prostornosti a minimalismu. Díky těmto vlastnostem se dveře hodí do mnoha různých koupelen.

Povrchová úprava Rolshield

Jednou z klíčových vlastností tohoto produktu je jeho povrchová úprava Rolshield. Díky této úpravě je sklo chráněno před všemi nečistotami a usazováním nečistot, což usnadňuje údržbu produktu a zvyšuje jeho životnost.

Posuvný systém otevírání

Další výhodou těchto sprchových dveří je posuvný systém otevírání. Tento systém umožňuje otevírání dveří beze snahy, aniž by zabíral na ploše koupelny další prostor.

Levá orientace

Je také dobré si uvědomit, že tyto sprchové dveře mají levou orientaci. Pokud plánujete použít tyto dveře v koupelně s opačnou orientací, může to způsobit problémy a je třeba mít to na paměti.

Roth Proxima Line sprchové dveře 80 cm

Závěrem je třeba říci, že sprchové dveře Roth Proxima Line v šířce 80 cm jsou moderním a elegantním řešením pro každou koupelnu. Jejich univerzální design se hodí do mnoha různých stylů koupelen a dveře jsou velmi funkční a snadno se udržují.

Pokud hledáte sprchové dveře pro svou koupelnu, doporučuji se podívat na tento produkt na stránkách prodejce a zvážit jeho výhody a nevýhody.