Sprchový systém Grohe Get s pákovou baterií pod omítku v chromu 25220001

Každý den si dáváme sprchu. Někteří z nás to považují za nutnost, jiní na sprchování klade zvláštní důraz a nárokují si vysoký standard. Pokud patříte do té druhé skupiny, pak víte, že i drobné změny v designu a funkčnosti mohou udělat velký rozdíl. Jedním ze systémů, které vám mohou zajistit naprostou spokojenost a pocit nadstandardu, je Grohe Get s pákovou baterií pod omítku v chromu 25220001.

2 v 1 – podomítková baterie a kohoutková baterie

Tento sprchový systém nabízí luxusní spojení podomítkové baterie a kohoutkové baterie – dvě funkce v jediném produktu. Nyní můžete mít pod kontrolou jak teplotu vody, tak i objem vody, kterým se opláchne vaše tělo. Podomítková baterie ukryje spoustu kabelů, hadic a ventilů do stěny, což umožňuje čistější a minimalistický design. Voda může volně proudit a určitá množství vody lze snadno regulovat pomocí mechanismu v podomítkové baterii. S kohoutkovou baterií pak můžete rychle a snadno změnit teplotu vody pomocí páky a také ovládat průtok vody.

Sprchový systém Grohe Get s pákovou baterií pod omítku v chromu 25220001

Chromový design

Chromový design je symbolem čistoty, jednoduchosti a ducha moderního stylu. Lehký lesk chromu dává všem částem sprchového systému vzhled čistoty a elegance a stane se tak středobodem vaší koupelny. Každá baterie a držák sprchové hlavice jsou krásně lesklé s perfektně otesanými hranami. Chromová povrchová úprava je koroze odolná, takže můžete být jisti, že vás tato baterie bude sloužit mnoho let bez jakýchkoliv ztrát na kvalitě nebo stylu.

Sprchový systém Grohe Get s pákovou baterií pod omítku v chromu 25220001

Snadná instalace

Instalace sprchového systému je snadná, protože umožňuje montáž systému pod omítku. Na rozdíl od běžných systémů, které jsou vidět, má tento systém skrytou instalaci pod omítkou. To vytváří minimalistický a čistý vzhled koupelny a ušetří vám mnoho místa. Jeho jednoduchý a intuitivní tvar vám poskytuje snadnou možnost montáže, i když se nikdy předtím s instalací nesetkali. Navíc, díky svému chromovému designu se perfektně hodí ke všem typům koupelnového nábytku a doplňků.

Chcete i vy mít ten nejlepší sprchový systém a užívat si dokonalý komfort? Pak neváhejte a objednejte si nyní Grohe Get s pákovou baterií pod omítku v chromu 25220001. Koupit nyní.

Sprchový systém Grohe Get s pákovou baterií pod omítku v chromu 25220001