Stolní lampa ASIR AYD-2617 béžová: recenze produktu


Úvod

Stolní lampy jsou důležitou součástí každého interiéru. Ať už je potřebujete pro čtení, psaní nebo jen jako doplňkové světlo, je důležité vybrat si kvalitní a funkční produkt. V této recenzi se podíváme na stolní lampu ASIR AYD-2617 béžová a zjistíme, zda splňuje naše očekávání.

Vlastnosti produktu

Stolní lampa ASIR AYD-2617 béžová je vyrobena z 100% PVC, což jí dodává pevnost a odolnost. Kovová noha pak zase zajišťuje stabilitu a pevnost lampy. Výška lampy je 37 cm a klobouk má průměr 24 cm a výšku 13 cm. Délka kabelu je 150 cm, což zajišťuje dostatečnou flexibilitu při umísťování lampy v interiéru.

Typ žárovky, který je potřeba k použití s touto lampou je E27 s maximálním výkonem 60 W. Tento typ žárovky je velmi běžný a dostupný v mnoha obchodech s osvětlením.

Vzhled a design

Lampa ASIR AYD-2617 béžová vyniká svým jednoduchým designem. Béžová barva s kovovými prvky jí dodává moderní a elegantní vzhled. Tento design umožňuje, aby se tato lampa hodila do mnoha druhů interiérů, od moderních až po tradiční.

Výhody a nevýhody

Výhody:

  • Jednoduchý a moderní design
  • Kvalitní materiály
  • Dostatečná výška a průměr klobouku
  • Dostatečná délka kabelu
  • Kovová noha zajišťuje stabilitu

Nevýhody:

  • Není možné regulovat intenzitu světla

Závěr

Celkově lampa ASIR AYD-2617 béžová splňuje naše požadavky na kvalitní a funkční stolní lampu. Její moderní a elegantní design jí umožňuje hodit se do mnoha druhů interiérů a kvalitní materiály zajišťují její odolnost a pevnost. Jedinou nevýhodou je, že není možné regulovat intenzitu světla, nicméně to není na této cenové úrovni u stolních lamp obvyklé.

Stolní lampa ASIR AYD-2617 béžová

Pokud hledáte funkční a elegantní stolní lampu za přijatelnou cenu, lampa ASIR AYD-2617 béžová je určitě tou správnou volbou.

Zdrojový odkaz:

https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/asir-stolni-lampa-ayd-2617-bezova