Stylový konferenční stolek Hanah Home Etna – praktický doplněk do každého interiéru

Chcete si doma pořídit jednoduchý, moderní a praktický konferenční stolek? Pak je Hanah Home Etna tou pravou volbou pro vás.

Jednoduchý styl a praktická funkce, to jsou dvě základní vlastnosti, které by měl dobrý konferenční stolek mít. Hanah Home Etna splňuje oba tyto požadavky na jedničku.

Na stolek můžete odkládat své oblíbené knihy, noviny a časopisy, televizní ovladače a další věci, které potřebujete mít po ruce. Stolek je perfektní i pro to, abyste na něm mohli podávat nápoje nebo občerstvení, když máte návštěvu.

Vlastnosti konferenčního stolku Hanah Home Etna

Konferenční stolek Etna je vyroben z desky potažené melaminem, což zajišťuje dlouhou životnost. Melamin je odolný aodolává poškrábání. Stolek tak vždy bude vypadat jako nový.

Nožky konferenčního stolku Hanah Home Etna jsou vyrobeny z kovu v černé barvě, což dodává celkovému designu moderní nádech. Kovové nohy také zajistí, že stůl bude mnohem stabilnější a spolehlivější.

Stolek Hanah Home Etna má rozměry 95 x 43 x 55 cm, takže je dostatečně prostorný pro všechny vaše potřeby a zároveň není příliš velký, aby se vešel do každého interiéru. Nohy jsou široké 15×15 mm, což přidává další stabilitu stolku.

Kde koupit konferenční stolek Hanah Home Etna

Chcete si pořídit tento praktický a stylový konferenční stolek? Můžete ho zakoupit v online obchodě s nábytkem Nářadí.cz, který nabízí širokou škálu nábytku pro každý domov. Zakoupit můžete nejen konferenční stolky, ale také sedací soupravy, stoly, křesla a další kusy nábytku.

Zkrátka, s Hanah Home Etna získáte praktický a stylový konferenční stolek, který je skvělým doplňkem každého interiéru. A s možností nákupu v online obchodě Nářadí.cz je nákup jednoduchý a pohodlný.