Televizní stolek ASIR NEHI v ořechovém a bílém provedení: praktický a stylový doplněk pro váš obývací pokoj


Televizní stolek ASIR NEHI: praktický a stylový doplněk pro váš obývací pokoj

V současné době je televizní stolek NEHI oblíbenou volbou pro mnoho lidí, kteří hledají praktický a stylový doplněk pro svůj obývací pokoj. Jedním z nejatraktivnějších televizních stolků ASIR NEHI je model v ořechovém a bílém provedení.

Tělo a jedna posuvná dvířka televizního stolku NEHI v dekoru ořech

Tělo a jedna posuvná dvířka televizního stolku NEHI jsou vyrobeny v dekoru ořech a přinášejí do obývacího pokoje elegantní a moderní vzhled. Kvalitní desky pokryté 100 % melaminem v dekoru ořech zajišťují dlouhou životnost a trvanlivost tohoto kusu nábytku. Navíc jsou velmi snadno udržovatelné a čistí se jednoduše mokrým hadříkem. Pokud hledáte televizní stolek, který je krásný a snadno udržovatelný, pak je NEHI televizní stolek v ořechovém provedení tou nejlepší volbou pro vás.

Druhá posuvná dvířka v bílém provedení a stříbrnými matnými úchyty

Druhá posuvná dvířka vnáší do celku kontrast v podobě bílé barvy. Barevný kontrast s bílými matnými úchyty vyzařuje energii a harmonii. Součástí televizního stolku NEHI jsou stříbrné matné úchyty, které barevně korespondují s barvou krátkých stabilních nohou. Tyto nohy stabilní nohy dávají televiznímu stolku šířku a zajišťují dostatečnou velikost pro umístění televizoru i dalších zařízení.

Kvalitní materiály a dimenze

Televizní stolek NEHI je vyroben z 18 mm silných desek pokrytých 100 % melaminem v dekoru ořech a v bílé barvě. Rozměry televizního stolu jsou Šířka: 180 cm, Hloubka: 30 cm, Výška: 40 cm. Tyto rozměry zajišťují dostatek prostoru pro umístění televizoru a dalších zařízení, a přitom dovolují ušetřit místo v obývacím pokoji.

Televizní stolek NEHI v ořechovém a bílém provedení

Čas na vybrání televizního stolku? S televizním stolem NEHI v ořechovém a bílém provedení budete mít praktický a stylový doplněk, který se bude skvěle hodit do vašeho obývacího pokoje. Pokud hledáte televizní stolek, který je kvalitní, holduje modernímu a elegantnímu designu, pak je televizní stolek NEHI v ořechovém a bílém provedení tou nejlepší volbou pro vás. Navštivte stránky Vybírej Nábytek a najděte ten pravý televizní stolek pro váš domov.