Užijte si pohodlný spánek s matrací Sleeptex 80/200 cm


Nepřijatelný spánek vám může poškodit zdraví a výkon

Spánek je jednou z nejdůležitějších potřeb našeho těla. Je to doba, kdy se tělo regeneruje a zotavuje po celodenní práci. Pokud však spíte na nepohodlné matraci nebo polštáři, může to mít negativní dopad na vaše zdraví a výkon.

Není matrace jako matrace a tou nejlepší volbou pro pohodlný spánek je matrace Sleeptex 80/200 cm. Tato matrace je 80 cm široká a 200 cm dlouhá s výškou 20 cm. Je vyrobena z 7zónového sendvičového materiálu z pur pěny, která je vhodná i pro alergiky. Potah matrace je z tradičního triangelu.

7 zón pro maximální pohodlí a podporu

Každá z 7 zón matrace Sleeptex 80/200 cm má specifickou funkci. Tyto zóny byly navrženy tak, aby optimálně podporovaly různé části vašeho těla během spánku. Díky této zónové konstrukci matrace se tělo dokáže lépe uvolnit a regenerovat.

Zóny matrace jsou rozděleny do následujících kategorií:

  • 1. zóna pro hlavu a krk
  • 2. zóna pro ramena
  • 3. zóna pro bedra a klouby
  • 4. zóna pro hýždě
  • 5. zóna pro stehna
  • 6. zóna pro nohy
  • 7. zóna pro kotníky

Matrace Sleeptex 80/200 cm je vyrobena tak, aby se dokonale přizpůsobila postavě každého jednotlivého uživatele. Díky tomu se budete cítit vyspalí a odpočatí a budete se cítit plně nabiti pro nový den.

Bez alergenů pro zdravý spánek

Potah matrace Sleeptex 80/200 cm je vyroben z trianglu, což je mimo jiné i speciální materiál určený pro alergiky. Jeho antibakteriální a antialergické vlastnosti zajišťují, že budete mít zdravý a bezproblémový spánek. Tento materiál je hypoalergenní, což znamená, že neobsahuje žádné alergeny, látky způsobující alergické reakce.

Závěr

Matrace Sleeptex 80/200 cm je jednoduše nejlepší volbou pro pohodlný a zdravý spánek. Pokud chcete dosáhnout maximálního pohodlí a regenerace, této matraci se prostě nevyrovná žádná jiná. Vyberte si tuto matraci a užijte si kvalitní spánek, který vám pomůže být každý den v plné síle a energii.

Pro více informací o této matraci navštivte https://www.isolund.cz/produkt/sleeptex-matrace-80-200-cm-3.

matrace sleeptex

matrace sleeptex