Veliké a elegantní závěsné svítidlo 30/30/150 cm pro osvětlení interiérů!

Vybírej nábytek přináší pro milovníky moderního designu velice elegantní závěsné svítidlo o rozměrech 30/30/150 cm, které dokáže perfektně osvětlit každý interiér. Toto svítidlo je ideální pro velké a prostorné místnosti s moderní výbavou.

Závěsné svítidlo

ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO, 30/30/150 cm – KOV, ČERNÁ,ZLATÁ – 1XE27, MAX.40W – Ø30CM, MAX. 150CM

Toto závěsné svítidlo je vyrobeno z kovu a nabízí se v elegantních barvách černé a zlaté. Světelný zdroj je zajištěn jednou závitovou žárovkou E27 s maximálním výkonem 40W, která vytvoří odpovídající jasný světelný efekt.

Závěsné svítidlo o rozměru Ø30CM a maximální výšce 150CM je díky své velikosti velice efektivní a dokáže perfektně osvětlit celou místnost. Tento kus je ideální pro použití v každodenním životě, stejně jako pro chvíle relaxace, bude vám dodávat vynikající náladu při práci nebo při čtení knih.

Moderní obývací pokoj

Toto závěsné svítidlo je stvořeno pro moderní interiéry a skvěle zapadne do každého stylu.

Montáž tohoto závěsného svítidla je velice jednoduchá a není třeba si najímat odborníka. Toto svítidlo lze použít v jakémkoli interiéru. Můžete ho umístit ve svých obývacích pokojích, ložnicích, pracovnách, kuchyních, podnikových prostorech a podobně.

Stylová kuchyně

Jak to vypadá, když tuto závěsnou světlo zavíráme? Každý bude obdivovat jeho jednoduchý, ale stylový design.

Vybírej nábytek nabízí na svých stránkách spoustu různých produktů, které dokážou osvěžit váš interiér. Pokud máte zájem zakoupit toto skvělé závěsné svítidlo nebo se podívat na nějaké další produkty, navštivte web stránky vybirejnabytek.cz.