Zelené křeslo Windsor & Co Neso pro dokonalý styl a pohodlí


Zelené křeslo Windsor & Co Neso pro dokonalý styl a pohodlí

Nechte se okouzlit křesly z kolekce Neso od značky Windsor & Co a vneste do svého obývacího pokoje nadčasový a pečlivě propracovaný design.

Kolekce Neso od značky Windsor & Co je synonymem pro kvalitní a pohodlný nábytek, který zaujme svým moderním designem a nevšedním stylem. Mezi kousky nábytku, které jsou v této kolekci k dispozici, patří i nádherné křeslo Neso s neuvěřitelně příjemnou koženou úpravou.

Křeslo je čalouněné pravou hovězí kůží s matným zrnem a strukturou pomerančové kůry. Díky jemné povrchové úpravě je velmi příjemná na dotek, nepraská a nedelaminuje se. Tyto vlastnosti zaručují, že si na křesle užijete mnoho příjemných chvil a zároveň si budete moci být jisti jeho vysokou kvalitou.

Hluboký sedák a pohodlné opěradlo pro maximální komfort

Hluboký sedák v kombinaci s pohodlným opěradlem a praktickými područkami se zavazuje k maximálnímu komfortu při sezení. Díky tomu si můžete na křesle Neso odpočinout po náročném dni v práci, relaxovat s knížkou v ruce nebo si užít filmový večer s rodinou.

Křeslo Neso disponuje také praktickými područkami, díky kterým můžete snadno snížit únavu rukou, a to i po několikahodinovém sezení. Stejně tak můžete využít výklopné opěrky nohou, která vám nabídne další komfortní zážitek při sezení na křesle Neso.

Nádherný design a kvalitní provedení

Nádherný design v kombinaci s kvalitním provedením je dalšími silnými stránkami tohoto křesla. Nekompromisní kvalita materiálů, které byly použity na výrobu křesla Neso, zajistí jeho dlouhou životnost a odolnost vůči různým vnějším vlivům. Tato kvalita se projevuje nejen v odolnosti a pevnosti samotného křesla, ale také v preciznosti a dokonalosti jeho designu.

Nádherně tvarované nohy v kombinaci s koženým povrchem dávají křeslu Neso neuvěřitelně šikovný a nadčasový vzhled, který okouzlí každého. Křeslo je k dostání ve verzi s černými nebo bílými nohami, čímž je jeho kombinování s ostatním nábytkem velmi snadné.

Pro udržení vašeho nábytku v perfektním stavu doporučujeme pravidelně otřít čistým suchým hadříkem, přičemž dbejte na to, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak.

Zelené křeslo Windsor & Co Neso

Vyberte si křeslo Neso od značky Windsor & Co a vychutnejte si dokonalý styl a pohodlí. Navštivte stránku našeho e-shopu a nechte se okouzlit nádherným designem této kolekce. Zelené křeslo Windsor & Co Neso si můžete zakoupit zde.